|

Yvonne Kantelberg

Bouwleider groepen 6 t/m 8 / Directie ondersteuning/ Leerkracht groep 8A

Claudia Damen

Administratie

Greetje Janse

Conciërge buitenruimte

Rebecca Shudofsky

Onderwijs ondersteuner, leerkracht groep 1-2B

Patty van Polen

Onderwijs ondersteuner

Simone Aben

Onderwijs ondersteuner, leerkracht instroomgroep

Marja Sloos

Onderwijs ondersteuner

Ilse Migchels

Onderwijs ondersteuner

Helen Boterenbrood

Intern begeleider sociaal emotionele ontwikkeling / Rots en Water

Yoshka van Rhee

Vakdocent bewegingsonderwijs

Jasper de Graef

Vakdocent bewegingsonderwijs

Marieke Trienekens

Vakdocent dans/ muziek

Maarten Ronde

Leerkracht groep 7A

Kristel Martens

Leerkracht groep 5B

Mayke van Dorenmalen

Leerkracht groep 8B

Wendy Janssen

Leerkracht groep 8A

Megan Rijpert

Leerkracht groep 4B

Angela Janssen

Leerkracht groep 6C

Noor Bekkers

Leerkracht groep 5B en 6C

Denise van de Goorberg

Leerkracht groep 5A

Robin Jansen

Leerkracht groep 6A

Melvin Meul

Leerkracht groep 7B

Bente van Haaren

Leerkracht groep 4A

Nina Manders

Leerkracht groep 5C / Rots en water

Yvonne Vogels

Leerkracht groep 5C

Susan van Gompel

Leerkracht groep 4C

Lotte Hems

Leerkracht groep 3C

Eva van Overbeek

Leerkracht groep 6B

Karen Brugel

Bouwleider groepen 3 t/m 5 / Specialist Rekenen en hoogbegaafdheid

Katrien Heijkers

Leerkracht groep 3B

Chantal van de Ven

Leerkracht groep 3A

Chantal van Dijck

Leerkracht groep 3A

Bieke Stoef

Leerkracht groep 1-2D

Valerie Poels

Leerkracht groep 1-2E

Cynthia Vonk

Leerkracht groep 3C

Angelique Struijk

Leerkracht groep 1-2C

Mariëlle Boerenkamp

Leerkracht groep 1-2C

Marly Verbaandert

Leerkracht groep 1-2

Petra Gerrits

Bouwleider groepen 1-2 / Leerkracht groep 1-2B

Winnifred Garama

Leerkracht groep 1-2A / Werkdrukverlichting

Suzanne Sanders

Intern begeleider groepen 3 t/m 5 / taal- leesspecialist

Rob van Buul

Directeur

Lieke van Aken

Intern begeleider groep 1-2 / VVE coördinator

Caroline Rovers

Onderwijs ondersteuner